close
چت روم

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 
 
عطاری شاه جهان حکیم محمد صدیقی
 
 
 
 
 
 عطاری شاه جهان محمد صدیقی
حکیم محمد صدیقی 
 
 
 
 
جوانان و جامعه
loading...

آسمان آبی

از پیدایش بشریت  تا کنون به اثبات رسیده است که جوانان نیروی پوتنسیال,ذخیره جوامع بشری و قابل کار برد در همه جا بوده و هستند که با نیروی جسمی و فکری خویش مصدرخدمات شایانی میگردند. بدون موجودیت  وحضورآنان در کار های اجتمـاعی,  یک جامعه رنگ و رونقی به مشا هـده نمیرسد و بوسیله ی همین قشر فعال است که تغیرات  متنوع و نو آوری هادر عرصه های اقتصادی,فرهنـگی,علمی,کشاورزی, تجارت و...  دریک جامعه به وجود میاید. این افراد نیرومند بادرک مسئولیت  هـای اجتماعی  خویش میتوانند باآموختن…

آخرین ارسال های انجمن

جوانان و جامعه

از پیدایش بشریت  تا کنون به اثبات رسیده است که جوانان نیروی پوتنسیال,ذخیره جوامع بشری و قابل کار برد در همه جا بوده و هستند که با نیروی جسمی و فکری خویش مصدرخدمات شایانی میگردند. بدون موجودیت  وحضورآنان در کار های اجتمـاعی,  یک جامعه رنگ و رونقی به مشا هـده نمیرسد و بوسیله ی همین قشر فعال است که تغیرات  متنوع و نو آوری هادر عرصه های اقتصادی,فرهنـگی,علمی,کشاورزی, تجارت و...  دریک جامعه به وجود میاید. این افراد نیرومند بادرک مسئولیت  هـای اجتماعی  خویش میتوانند باآموختن علم ودانش استعداد های خویش را رشد داده و بخاطر خدمت بـه وطن مردم و خانواده مطابق ذوق و استعداد خویش آماده ی هرنو خدمت شوند .ولی جوانان به خاطرپیشرفت درعرصه های زندگی و رشد نبوغ خویش نیاز به همکاری بزرگان و والدیـــن دارند . زیــرا خانـوا ده است که در ساختار شخصیت یک جــوان رول بسیار مهم و ارزنــده دارد وهمچنان علاوه از خـا نـواده در رشد استعداد جوانان  محیط تعلیمی , تحصیلی, ارگان های ذیربط دولتی  نیز مسئولیت دارند تا زمینـه های آموزش  علم ودانش را برای جوانان مهیا ســازند چه در جامعه ی مانند افغانستان که فقرو ناتوانــی دامنگیر مردم شده است والدین به تنهای نمیتــوانند که دررشداستعدادجوانان نقش فعــال داشته بــا شنـد درصورتیکه  دولت به خاطر رشد استعداد های جوانان  زمینه  آموزش را مهیا نسازد در آن صــورت  در رشد ذهنی و فکری نو جوانان نواقصی  بوجود میــاید که بالای جامعه اثـرگـذاربوده  وحتی آن جامعـه رابه پرتگاه  نابودی کشانیده میتواند .

در افغانستان در طی بیشـترازسه دهــه جنگ خانمان سوزاکثریــت جوانــان که  درسالهای جنگ بزرگ شده اند از محیط تعلیمی بدور مانده و بخاطــر پیــداکردن  نفقه فا میل خــویش سر گردان هستند کـه در حالت سرگردانی و گیرو دار زندگی فرصت برای آموزش برای شان میسر نشده است  تا با آموختن علم ودانش در,رشد و شگوفائی استعداد خویش پیش گام با شند .در این جا و ظیفه ی والــدین محترم و دو لــــت است که زمینه ء تحصیل و دانش را برای نو جوانان مسا عد سازند.زیرا یک نوجوان درمرحلهء رشد جسمی وتکامل مغزی خویش قرار میداشته با شدکه آمادهء گرفتن هر پدیده ی نوو جذب آن میبا شد . فلهذا در قسمت آینده جوانان بی توجه و بی مسئولیت نبا ید نشست .و هم قابل یاد آوری است  آن عده از جوانانیکه  درشرایط جنگ با صد گونه مشکلات  تحصیل کرده اند و تحصیلات شانرا به پایان رسانیده اند نسبت به دست نیافتن به شغل مناسب و مطابق ذوق خویش  نیز دچار مشکلات و تحت فشار های روانی  قرار میگیــرند  که و ضع نا به سامان زند گی و اقتصاد  ضعیف بالای شان  اثر گذار بوده و موجب ناراحتی آنان  میگردد. که با این ناراحتی روحــی و سراسیمه گی های ماًیوسی ها دست به اعمال غیر اخلاقی میزنند .

                موضوع  مهم دیگــری که قابل یاد آوری است  مسئله ازدواج دوجــوان  و آیـنده ی آنــان است کـه تعداد از جوانان که تحصیلات شانرا به پایان رسانیده و شغل نسبتاً مناسب دستگیـری شان کــرده بــه خا طــرزندگی آینده و تشکیل خانواده می اندیشند که نمیتوانند با دختر مورد نظر خویش ازدواج کنند زیرا د رجامعهء افغانستان نزد بعضی از فا میل ها  نسبت به هه چیز رسم و رواج ها قابل ارزش است  که عده ی ازفامیل های محترم افغـان  بآنکه  خوب میــدانند که  تطبیق چنین رسم و رواج  نا پســند و کهنه درست نبوده,  به آینــده یجوانان کمتر می اندیشند . یک جوان تحصیل کرده , بااخلاق,فعال  نمیتواند بدون پرداخت پــول زیا د بــرا یمصارف  عروسی به خانواده دختر,  به ازدواج اقدام کند . جوان می اندیشد که این  پول هنگـفت را با درآمــد  کم ازکجا و چطور آمــادهء این همه مصارف بی جـا نماید . تعــداد از فامیل هــای دختـران, با گذاشتن شرط وشرایط عبارت از شب حنا و عروسی, در یکی از بهترین هوتل ها ,. خریداری زیورات گرانبها بــرای دختـرشان و علاوه از این همه,  مبلغ  هنگفت دیگر بخاطر طویانه و بعضی مصارف دیگـر نیز بپــردازد که ایـــنهمه مصارف ها بجز از درد سر برای آینده دو جوان که تازه به زندگی آغاز میکنند مفاد دیگری ندارد روی

همین مسایل است جوانیکه میخواهد خانواده تشکیل کند  باید قرض کند و بعد ازگدشت عروسی  چند ین سا ل به پرداخت این پول بپردازد. از این جا ست که از آغاززندگی  بجای دوستی در بین دوفامیل کینه و نفرت با ر آمده و حتی رفته رفته  منجر به طلاق و جدایی این هر دوجوان میشود که فا میل ها نیز از تآثر این مو ضوع  بدور نمانده  با جگــر گو شه های خویش  رنج میکشند . البته قابل تذکر است که  این مسئله نه تنها در داخـــل کشور, در بین افغانانیکه در کشورهای اروپایی و یا کانادا و امریکا زندگی میکنند نیزجریان دارد که خوشبختانه جوانانیکه در مما لک اروپائی زندگی میکنند زمینه کار برای شان مساعد است  میتوانند با سعی وتلاش شب  و روز کار خسته گی نا پذیر ازعهده  این مصارف  نا پسند برآیند  ولی برای جوانان  داخل کشورکه با درآمد کـم زندگی میکنند خیلی مشکل و دشوار است .

           لهذا بخاطر بهبود وضع زندگی دوجوان , فا میل های محترم  کوشش کنــند که از این رسـم و رواج های  که(سیال ازسیال عقب نماند) را کنار  گذاشته و بخاطر خوشبختی  جوانان خــویش که میخواهـــند تشکیل خانواده دهند راه های خوبتررا جستجو کنند چه چنین مصارف  های گزاف مطابق د یــن و شریعــت  اسلامی نیزنبوده که این خود  اسراف  شمرده میشود و مخصوصاً در شرایط که  ملت افغانستان  بیشتراز سه  دهــــه خرابهای جنگ را بدوش کشیده اند و همچنان وظیفه دو لت وارگان هـــای زیربط  است که در این زمینه اقدام جدی نمایند موضوع را از طریق  ملا امامان مساجد,وکلای گذر,بزرگان قـــوم, رسانه ها, تبلیغ نموده تــا را ه های بیرون رفت آن را بیا بند . و هم و ظیفه روشن فکران و قلم بدستــان  وطن عزیز ما میــبا شد تــا درایـن رابطه  جهت آگاهی  عده ی از هموطنان مان که روی این مسایل  بیشتر اهمیت  مید هند  بنویسند  و همچـنان نقش جوانان نیز در این  موضوع خیلی  قابل اهمیت  بوده  جوانان میتـــوانند که با صحبت  و مشوره  هــــای لازم با والدین  و بزرگان فا میل  مسایل که با عث  وضع نا مسا عد و کشا کش های جانبین  در خلانواده ها ی محترم و از هم پا شیدن  زندگی شیرین دو جوان  میشو د مطرح  کرده  به قناعت شان بپردازند .

        لهذا همه دست بد ست هم داده  تا چنین مسایل  که با عـــــث آزار و اذیت  جــوانان و طن  ما میگــردد با سعی و تلاش از بین برد و زمینه یک فضای خوب و زندگی آرام را به جوانان  وطن بامیـد پروردگــار  در نظر گرفت و  در قدم نخست  وظیفه  دولت است که  علاوه از فراهـم سا ختن زمینه کارومسایل علم دانش بـه جوانان در بلند بردن سطح ارتقا ی آنان  نیز توجه نماید چه این جوانان اند که میتــوان  از استعــداد های آنــان در راه مثبت و ساختار یک جامعه مدرن و پیشرفته  استفاده کرد درغیر آن عده ی از جـــوانان بخاطــر کــــار در کشورهای  همسایه رفته و بیگانه گان با مزد کم از نیروی زیاد جسمی و فکری آنان استفاده  میکنند که این خود ضربهء دیگری بر پیکر زخمی کشور ما  میبا شد .

درباره اجتماعی ,
ADMIN بازدید : 350 چهارشنبه 28 تير 1391 زمان : 13:3 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این وبلاگ به منظور ارائه مطالب مفید و قابل استفاده برای جوانان و نوجوانان تهیه گردید و همچنین از انجمنی با تیم مدیریتی فعال داراست که شامل موضوعات و تالار های مختلف برای گفت و گو است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1392
 • 1391
 • نظرسنجی
  دوست دارید کدام یک از مطالب زیر بیشتر در سایت قرار گیرد؟ (شما می توانید بیش از یک گزینه انتخاب نمایید.)
  آمار سایت
 • کل مطالب : 56
 • کل نظرات : 37
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 152
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 85
 • باردید دیروز : 20
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 166
 • بازدید ماه : 606
 • بازدید سال : 606
 • بازدید کلی : 37,775